שיטה ללימוד אנגלית 

LOLenglish זו שיטה ללימוד אנגלית שמיועדת לילדים, לבני נועם ולמבוגרים. כולנו מכירים אנשים שכל כך נהנים לשמוע שירים באנגלית, או לצפות בסרטים באנגלית, שמבלי לשים לב, התחילו להבין ואפילו לדבר.  

LOLenglishזו שיטה שמבוססת בדיוק על זה, צפו בסרטונים, שמעו להיטים מפורסמים, צחקו ותהנו, ועם הדרכה שלנו תוכלו לדבר אנגלית. שיעורי אנגלית לילדים הם שיעורים כיפיים שילדים נהנים מהם מאוד. ההנאה מחזקת את הלמידה, וכך כולם יוצאים מורווחים. שיעורי אנגלית לילדים של LOLenglish, מותאמים במיוחד לעולמות התוכן של הילדים ומכילים מוסיקה, סרטים ומשחקים.  שיעורי אנגלית לילדים שאנו מציעים מעוררים הרבה עניין אצל הילדים וגורמים להם הנאה גדולה. בנוסף אל שיעורי אנגלית לילדים, LOLenglish מציעים גם שיעורי אנגלית למבוגרים וכן שיעורים פרטיים באנגלית לכל הגילאים. אנו מאמינים כי שיעורים באנגלית צריכים להיות קודם כל מהנים, כיוון שזו הדרך הכי טובה לקלוט שפה. יחד עם זאת, שיעורים באנגלית שלנו מאמצים את המח ועוזרים בהטמעת השפה האנגלית על ידי יישום החומר הנלמד גם מחוץ למסגרת הלימודית. שיעורי אנגלית למבוגרים וגם שיעורים פרטיים באנגלית מכילים רמות קושי שונות, בהתאם לצורך והם מגדילים באופן משמעותי את אוצר המילים שמשולבים בתוך השירים והסרטים.

שפה הכרחית

כשברור לכולנו שאנגלית היא שפה הכרחית, כיוון שהיא השפה השניה הכי מדוברת בעולם כולו, חשוב שנדע לדבר אנגלית בצורה טובה ונעניק לילדינו כבר בגיל צעיר את כישורי השפה.

ילדים קולטים דברים מאוד מהר, ככל שייחשפו לאנגלית מוקדם יותר, כך ירכשו את מיומנויות השפה מהר וטוב יותר וגם יוכלו לתרגל וירגישו נוח לדבר אנגלית עם ילדים אחרים ועם מבוגרים.

יש לא מעט מחקרים המצביעים על כך שתירגול מיומנויות השפה על ידי שמיעת שירים וצפיה בסרטונים משפרת באופן משמעותי את לימוד השפה. בנוסף, מדובר בחוויה פעילה וכייפית. השיטה של LOLenglish היא שיטה שהוכיחה את עצמה כמאוד אפקטיבית, אנו מתייחסים לכל תלמיד באופן אישי ומלווים את התלמידים שלנו במהלך כל שלבי הלימוד. המחירים שלנו יותר מהוגנים, כך שכל אחד יכול ללמוד אנגלית במהירות ביעילות ובכייף. אצלנו הלמידה מהנה עד כדי כך שגם הצעירים וגם המבוגרים רוצים להמשיך ללמוד בלי התחושה שמדובר בעוד מטלה מייגעת שיש להשלימה אלא בדיוק להיפך.

מאמרים נוספים:

איך ללמוד אנגלית

אם החלטתם ללמוד אנגלית אתם בדרך הנכונה. מבלי להיכנס לסיבות שלכם, אדם ללא רמת אנגלית טובה בעולם ובמציאות הגלובלית משול לאדם אילם וחירש. אם אנחנו

קרא עוד »

אונליין לימודי אנגלית

אונליין כפי שאתם יודעים זאת מילה באנגלית. משמעותה לימוד דרך הרשת. כלומר, לא באופן פיזי. אם אתם משתתפים בקורס אונליין לדיבור אנגלית אתם משתתפים בקורס

קרא עוד »

אנגלית לילדים

אם אתם שייכים לאותה קבוצת הורים שרוצה לתת את כל היתרונות האפשריים לילדיהם בהכנה למירוץ החיים המטורף שאליו הם הולכים להצטרף, אתם בהחלט בקבוצה הנכונה.

קרא עוד »

קורס דיבור אנגלית

ידיעת שפה נוספת מעבר לשפה העברית יכולה להביא להמון יתרונות בחיים.  מהרחבת הידע הכללי ועד יתרונות ברורים במציאת עבודה, בטיולים ובהכרה של אנשים שונים ברחבי

קרא עוד »

לימוד כתיבה באנגלית

מעוניינים לשפר את הדיבור והכתיבה שלכם באנגלית? היום יש לכם הזדמנות לעשות את זה בצורה נוחה וקלה עם שיעורים אינטרנטיים מקצועיים! לימוד כתיבה באנגלית באופן

קרא עוד »