השיטה

לכל מי שרוצה לדבר אנגלית בצורה הכי טבעית ומהירה LOLenglish זה המקום. השיטת לימוד כל כך פשוטה וטובה לא תפסיקו לצחוק, שגם זה חלק מהשיטה.

השיטה בנוייה על ה FUN THEORY או “תֵאוֹרִיָה הכיפית” שזה מוכיח איך אנשים יעדיפו לעשות פעולה קשה אם יש בה הנאה גם אם יש אפשרות אחרת שפשוטה יותר. כולם יודעים שלדבר אנגלית לא קל בכלל, ולכן קשה מאד להתמיד בזה. אבל כאשר לומדים בדרך חוויתית ומרגשת, הקושי יורד באופן משמעותי וזה מאפשר ללמוד ולהתמיד בלימוד.

מצד שני כולם מכירים אנשים שמדברים אנגלית כשפה שניה כל כך יפה וטבעי וכאשר שואלים אותם מאיפה האנגלית שלהם, הם עונים שפשוט אוהבים לשמוע מוזיקה באנגלית או נהנים לראות סרטים או סדרות באנגלית.  וכנירא הם למדו בלי לשים לב. LOLenglish שיטה שמבוססת בדיוק על זה. תלמדו לדבר באנגלית כמו אמריקאיים ובדרך תוכלו להנות משירים ולצחוק מסרטונים ובשיא המהירות תצליחו לרכוש את השפה.

איך להצליח בקורס

 

הולכים לפי הסדר:

לאחר ההרשמה לקורס תראו רשימת נושאים. כל נושא מורכב משיעורים שונים. הנושאים והשיעורים הוצבו בכוונה בצורה זו. אנו ממליצים לעבור על כל שיעור לפי הסדר בו הוא מופיע.

ניתן לדלג:

בכל מקרה ניתן לדלג על נושאים או שיעורים. הסיבה לכך היא מאד פשוטה. לא כל אחד נמצא באותו רמה של אנגלית כאשר הוא/היא נרשם לאתר. ולכן יש לכם את האפשרות להתחיל במקום שנח לכם. 

מתקדמים:

בתוך כל שיעור מופיע אזור של מתקדמים. אנו ממליצים למתחילים לדלג על הלשב הזה ולחזור על השיעור לאחר שעברתם על כל הנושאים ושיעורים.