המלצות אישיות

99% בבגרות 5 יחידות
הרגשתי מספיק בטוחה לעלות לחמש יחידות בגרות וקיבלתי 99% במבחן!!!
לרשם עכשיו
התקבלתי לעבודה בהייטק
דוד מייצב אתרים. מאד רציתי להתקבל לחברת הייטק וכל מה שהיה חסר לי זה אנגלית. המורה אסף והשיטה המיוחדת בו הוא מלמד פשוט איפשר לי לדבר, להבין ולקרוא באנגלית, וגם להתקבל לעבודה שמאד רציתי. תודה רבה!
לרשם עכשיו
הצלחתי להעביר פיצ'ים מול קהל
אחד הדברים היותר מאתגרים זה לספר על החזון שלך בשפה זרה ובאותו זמן בשפה ברורה ומובנת. אחרי עבודה קשה ותירגולים הרבה, הצלחתי לדבר מול קהל גדול על מנת להגשים את חלומותי.
לרשם עכשיו
הקודם
הבא

שמי חיים דוברת (מנכ"ל של דוברת רעננה בע"מ) ממליץ בחום  לכל אחד שרוצה ללמוד אנגלית בשיטת לימוד של LOLenglish. אני כל כך נהנה מכל שיעור ושיעור. אין שיעור שלא מרגש אותי או מצחיק אותי. כייף לחזור על החומר הנלמד ותמיד מצפה בקוצר רוח לשיעור הבא. אני מרגיש ורואה איך רמת האנגלית שלי השתפרה בזמן קצר ורמת הביטחון שלי לדבר אנגלית מפליאה. פשוט כייף ללמוד ותענוג לדבר אנגלית. אין מה להסתפק.


חיים דוברת
מנכ"ל חברת דוברת בע"מ

״יש הרבה דרכים ללמוד אנגלית, אבל אין הרבה מורים כמו אסף. הנחישות והאמונה מתחילת הדרך שהכל תלוי ברצון ובהתמדה הביאו אותי לרמת דיבור באנגלית שהפתיעה גם אותי. כיום, אני מדבר אנגלית ביום יום, קורא ספרים ומשתתף בכנסים ואירועים בחו״ל - האנגלית טבעית עבורי״


יוני לוקסנברג
CEO Elementor

מנכ”ל חברת וורדפרס המובילה בעולם לבניית אתרים. 5 מיליון משתמשים.

שיטת הלימוד של LOLenglish מאד מיוחדת ויצירתית וכיום רמת ההבנה והדיבור שלי הרבה יותר טובה, אני ממליץ לכל אחד ללמוד אנגלית בצורה חוויתית שתעשיר את אוצר המילים שלכם.


אריאל קליקשטייו
CEO Pojo.me
שמי דוד- מייצב אתרים. מאד רציתי להתקבל לחברת הייטק וכל מה שהיה חסר לי זה אנגלית. המורה אסף והשיטה המיוחדת בו הוא מלמד פשוט איפשר לי לדבר, להבין ולקרוא באנגלית, וגם להתקבל לעבודה שמאד רציתי. תודה רבה!
התקבלתי לעבודה בייהטק
אריאל קליקשטייו
דוד
ממליצה לכם ללמוד דרך האתר LOLENGLISH. יש שם סרטונים מגניבים ולומדים צורה מאד כייפית. והכל קליל וזורם. זה ממש אתר טיל.

99%-חמש יחידות בגרות
אריאל קליקשטייו
אלישבע

תגובות אחר קורס 3 חודשים דרך זום

Responses after a 3 month Zoom course